Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

o nás / vernostná karta
VERNOSTNÁ KARTA

Čo je Vernostný program?

Inými slovami, pre každého nášho zákazníka sme pripravili od 26.06.2018 Benefitný program v podobe Vernostnej karty, odmeňujeme na základe Vernostnej karty svojich zákazníkov. Zároveň je to spôsob, ktorým sa chceme našim zákazníkom poďakovať!

Naším cieľom je poskytovať služby v čo najvyššej kvalite každý deň a pre každého zákazníka, ktorý sa rozhodne s nami spolupracovať.


Prečo byť členom Vernostného programu?

Byť členom vernostného programu zahŕňa viacero benefitov a výhod, ktorými chceme skvalitniť a zdokonaliť nami poskytované služby a ušetriť časť nákladov na opravu vozidla pre našich zákazníkov.

V našom autoservise nájde Vaše vozidlo všetko čo potrebuje pod jednou strechou, pod krídlami VM AUTO s r.o. . Od bežných kontrol, servisných prehliadok až po opravy po nehode. Snažíme sa poskytovať tie najlepšie služby.


Ako sa stanem členom Vernostného programu?

Registrácia je veľmi jednoduchá , pričom stačí navštíviť náš Autoservis a požiadať o vstup do Vernostného programu. Zákazník získa Vernostnú kartu na pobočke Turňa nad Bodvou. Vernostnú kartu zaregistrujeme na zákazníka a vydáme na počkanie s čím je spojený jedno-rázový poplatok za vydanie karty 4,20 € .Vernostná karta sa vydáva na meno zákazníka a nie je prenosná na inú osobu.

V prípade straty alebo odcudzenia karty vydáme novú Vernostnú kartu bez poplatku.


Čo získa zákazník ak sa stanem členom Vernostného programu?

Zákazník získa Vernostnú kartu a okamžite môže využívať svoje Benefity.
Vernostná karta zahŕňa zľavy zo základného cenníka práca a služieb, ktoré sú garantované pre každého držiteľa Vernostnej karty / pre uplatnenie benefitov je potrebné preukázať vernostnú kartu, ktorá je vydávaná na meno zákazníka /. Zákazník má nárok na ďalšie benefity, ktoré sme do vernostného programu zaradili.

Vernostná karta obsahuje benefit Náhradné vozidlo / Škoda Fábia combi, Škoda Superb /, ktoré zákazníkovi sme schopný zapožičiať bezplatne po dobu opravy, ktorá trvá by mohla trvať viac ako 4 hodiny / bližšie informácie poskytnú naši zamestnanci konkrétnej pobočky / .


Podmienky Vernostného programu

Členom Vernostného programu sa môže stať FO alebo PO staršia ako 18 rokov a je spôsobilá na právne úkony. Vernostná karta nie je prenosná na inú FO alebo PO.

Členstvo vo Vernostnom programe alebo strata nároku benefitov spojených s vernostným programom môže / môžu zaniknúť aj zo strany VM AUTO s r.o., v prípade ak po dobu 2 rokov nebude evidovaný žiadny servis na vozidle.


Výhody Vernostného programu

Pre členov Vernostného programu a držiteľov Vernostnej karty sú garantované zľavy zo základného cenníka prác a služieb.

1. 5% – 10% zľava z náhradných dielov použitých pri servise vozidla
2. 8% – 13% zľava z náhradných dielov použitých pri servise vozidla pre VIP zákazníkov
3. 10% – 15% zľava z náhradných dielov použitých pri servise vozidla pre BIZNIS Partnera


- Zaradenie do Benefitného programu VM AUTO s r.o. pre držiteľov Vernostnej karty
- Vykonané práce a úkony účtované podľa Normohodín udávaných výrobcom vozidiel alebo reálneho časustráveného pri servise / oprave vozidla


  • VIP zákazník – člen vernostného programu, ktorý v našom servise servisuje 3 a viac vozidiel
  • BIZNIS Partner - FO a PO na základe Zmluvy o obchodnej spolupráci


Spolupracujeme so všetkými poistovňami
Najlepšie služby za prijateľnú cenu