Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

služby

Veríme v kvalitu

/ /

Vaša 100% spokojnosť, za našu odvedenú prácu. A my, to myslíme vážne.

klampiarske prace klampiarske prace

Klampiarske práce

/ /

Preliačiny a iné poškodenia karosérie sú súčasťou havárií, ale objavia sa aj po opotrebovaní materiálu a pri dlhodobom používaní sú nielen estetickým, ale často najmä funkčným problémom. Tím nášho autoservisu Vám preto ponúka tieto služby:

  • opravy havarovaných vozidiel
  • oprava a výmena poškodených častí karosérie
  • výmena čelných skiel
  • výpočet nákladov na poškodené havarované vozidlo
lakovanie lakovanie

Lakovanie

/ /

Našim zákazníkom ponúkame profesionálne lakovanie osobných, ale aj úžitkových motorových vozidiel všetkých značiek. Na lakovanie využívame špičkové autolaky značky Glasurit RAD 90, 55, 52, prvotriedne striekacie pištole značky SATA a vysokokvalitné náradie.

  • bežné opravy (lakovanie dielov)
  • opravy škrabancov bez lakovania celých dielov
  • možná úprava na splátky
  • leštenie a konzervácia karosérií
  • renovácie starších lakov
Oprava motorov Oprava motorov

Oprava motorov

/ /

Poskytujeme opravy motorov, prevodoviek, diagnostiku a kontrolu motorov. Pri akýchkoľvek pochybnostiach, neváhajte a príďte si dať skontrolovať motor Vášho auta. Prevencia je totižto vždy lepšia ako represia.

Geometria Geometria

Geometria

/ /

Výrazne poškodená geometria sa prejaví okamžite, ťahaním auta do strany, keď je volant rovno. Zlá geometria nevplýva iba na opotrebovanie pneumatík, ale najmä na jazdné vlastnosti auta v zákrutách a počas brzdenia. U starých áut je nastavenie geometrie otázkou bezpečnosti. Cena za nastavenie geometrie závisí od regiónu, typu a veľkosti vozidla. Medzi cenou za skontrolovanie a nastavenie geometrie nebýva rozdiel, pretože aj kontrola si vyžaduje namontovanie kamier a spustenie celého systému.

Diagnostika Diagnostika

Diagnostika

/ /

Základom diagnostiky je diagnostické zariadenie s dostatočnou „hĺbkou“ diagnostických úkonov ako čítanie reálnych parametrov, elektronické prispôsobovanie jednotlivých častí  systému, kódovanie, mazanie adaptačných hodnôt a ďalšie úkony. Takýmito diagnostikami disponujeme hneď od niekoľkých výrobcov. V súčasnej dobe je potrebné vlastniť pre kvalitnú diagnostiku  viac zariadení, nakoľko niektorý výrobca je dobrý v európskych ,iný výrobca  ázijských vozidlách.

Plnenie klimatizacii Plnenie klimatizacii

Plnenie klimatizácií

/ /

Prečo je potrebné dopĺňať klimatizáciu?
Chladiace médium sa v klimatizačnom systéme prirodzene odparuje do okolia. Tým klesá účinnosť, výkon klimatizácie. Takže aj keď máte klimatizačný systém úplne v poriadku, jednoducho je potrebné raz za čas(aspoň každé dva roky) klimatizáciu doplniť. V klimatizačnom systéme sa využívaný špeciálny olej, ktorý ma za úlohu mazanie kompresora ale hlavne má schopnosť nadväzovať na seba okolitú vlhkosť, čím klesá jeho schopnosť mazania a tým sa vystavuje kompresor a ostatné súčasti možnej korózii a vzniku kyselín. Preto je nevyhnutné vykonávať pravidelnú údržbu klimatizácie.

Prezuvanie pneumatik Prezuvanie pneumatik

Prezúvanie pneumatík

/ /

Na Slovensku sú zimné pneumatiky povinné v období medzi 15. novembrom a 31. marcom v prípade súvislej snehovej alebo ľadovej pokrývky. Na väčšine územia je tak logické prezúvať pneumatiky každý rok. Niekedy to príde vhod aj skôr. Všeobecne sa odborníci zhodujú, že zimná pneumatika má lepšie jazdné vlastnosti ako letná, keď poklesne teplota pod 7 stupňov Celzia. Pneumatiky si môžete vymeniť aj doma, no nie každý je zručný automechanik. Práve z tohto dôvodu ponúkame V našom autoservise samozrejme službu prezutia zimných pneumatík.

Príprava na STK Príprava na STK

Príprava na STK

/ /

Skontrolujeme stav Vášho vozidla pred STK, upozorníme na závady, ktoré by bránili úspešnému absolvovaniu STK, prípadne ich hneď odstránime a tak úspešne absolvujeme STK a EK za Vás.

Predaj náhradných dielov a pneumatík

Predaj náhradných dielov a pneumatík

/ /

K dispozícii máme značkové náhradné diely na všetky typy automobilov. Predaj náhradných dielov, pneumatík, autosúčiastok, mazív a olejov.

Bloková výnimka

Bloková výnimka

/ /

V roku 2004 nastala v Slovenskej republike zásadná legislatívna zmena v odbore autoopravárenstva, a to uvedením platnosti "NARIADENIA KOMISIE (ES) č. 1400/2002 zo dňa 31. 7 2002 o použití čl. 81 odst. 3 Zmluvy na kategórie vertikálnych dohôd a jednania vo vzájomnej zhode v odvetví motorových vozidiel" - skrátene nazývaná "Bloková výnimka".

Certifikát originality

Certifikát originality

/ /

Údaje obsiahnuté v informačnom produkte Workshopdata ATI vychádzajú z technickej dokumentácie poskytovanej pôvodnými výrobcami zariadení (čítaj: výrobcami automobilov alebo OEM).